Zoopsycholog


pomagam zwierzętom i ich opiekunom Mam na imię Kamila Warkiewicz i jestem wykwalifkowanym zoopsychologiem i behawiorystą. Miłość do zwierząt wyniosłam z domu rodzinnego. To tam zakiełkowała pierwsza myśl, że to właśnie praca ze zwierzętami jest moją przyszłością. Hodowla psów rasowych której byłam współwłaścicielką, a także asysta na krajowych wystawach psów rasowych utwierdziły mnie tym przekonaniu. Kolejnym krokiem było ukończenie Studium Ratownictwa medycznego na kierunku technik weterynarii.

Kamila Warkiewicz jest technikiem weterynarii, oraz zoopsychologiem i behawiorystą Praca technika w jednej z Częstochowskich przychodni pokazała uroki tego zawodu, a także uświadomiła, że przyglądam się i analizuję zachowania zwierząt. Postanowiłam więc połączyć dotychczasową wiedzę i doświadczenie w pracy ze zwierzętami z elementem behawioralnym. Konsekwencją tej decyzji były seminaria i szkolenia których byłam słuchaczką, a także zdobycie prawa wykonywania zawodu zoopsychologa.

Teraz spotykając się i pracując z właścicielami zwierząt spełniam swoją największą pasję, którą jest nieustanna chęć niesienia pomocy właścicielom i ich podopiecznym.  

Psy, Koty i opiekunowie

Kamila Warkiewicz